Souhlas se zpracováním osobních údajů

Kdo vaše údaje sbírá:

PRIKNER - tepelné zpracování kovů, s. r. o.
U Letiště 279
549 73 Martínkovice
IČO: 27505944
DIČ: CZ 27505944

Důvod a účel sběru údajů

Komunikace na základě poptávky
zodpovězení dotazu
objednávka služeb

Kdo osobní údaje zpracovává

PRIKNER - tepelné zpracování kovů, s. r. o.
U letiště 279, 549 73 Martínkovice

Jaké údaje Správce sbírá

Poptávka a dotaz k našim službám: 
e-mailovou adresu, telefon, jméno a firma

Jak dlouho údaje uchováváme

Dotazy ke službám: max. po dobu 15. let - informace k zakázkám
poptávka: max. po dobu 1. roku

Cookie soubory

Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje (např. jak procházíte naše stránky a jaký obsah vás zajímá). My a partneři máme k těmto údajům ve Vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby a vyvíjet pro Vás a ostatní naše uživatele služby nové. Můžeme Vám také doporučovat obsah a zobrazovat reklamu na základě Vašich preferencí. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na této stránce (vyvolejte znovu okno a nastavte své preference). V případě, že se rozhodnete souhlas neudělit či jej odvoláte, nebudeme Vám moci doručovat personalizovaný obsah a/nebo se Vám bude zobrazovat méně relevantní reklama. Některé údaje zpracováváme na základě tzv. oprávněného zájmu. Vznést námitku proti zpracování na základě oprávněného zájmu a provést další nastavení soukromí můžete v sekci "Podrobné nastavení" či v odkazech tam uvedených. Vámi provedené nastavení se použije pro provozovatele tohoto webu společnost PRIKNER - tepelné zpracování kovů, s. r. o. a naše partnery.

My a naši partneři zpracováváme údaje následujícím způsobem:
Personalizovaná reklama a obsah, měření reklamy a obsahu, poznatky o okruzích publika a vývoj produktů, Ukládání a/nebo přístup k informacím v zařízení, Zpracování údajů dalšími partnery, Zpracování údajů vydavateli (v závislosti na konkrétní situaci…)

Kam se obrátit

Kontaktujte nás, jestliže se vám zdá, že údaje zpracováváme v rozporu s právními předpisy.
Pokud nebudete s řešením vaší stížnosti spokojeni, můžete podat stížnost na úřad pro ochranu osobních údajů.

když se kalí horké novinky

Buďte v obraze. Nenechte si ujít žhavé informace a trendy z naší kalírny a oblasti tepelného zpracování kovů. Nechte nám na sebe e-mailovou adresu a jednou za tři měsíc se těšte na pořádně rozpálený newsletter z PRIKNER pera.