práce u nás

práce v kalírně PRIKNER
je poctivé řemeslo

Nastoupit do kalírny PRIKNER znamená vstoupit do světa, kde se poctivé řemeslo, prováděné s precizností a vášní, mísí s rodinnou atmosférou malého, pevně semknutého týmu. Od roku 1990 jsme se stali nedílnou součástí odvětví a naše kalírna nejenže roste a neustále inovuje, ale také si už po více než tři desetiletí uchovává to nejlepší z tradice. Zaměstnání u nás není jen profesí, je to závazek k dobře odvedené práci každý den.

Lidé jsou to nejcennější, co máme. Mnozí u nás pracují už léta a pomohli nám vybudovat z kalírny PRIKNER to, čím je dnes. Naši zaměstnanci jsou pro nás jako jedna velká rodina, které si vážíme a o kterou se dobře staráme: chceme, aby u nás byli všichni spokojení a prosperovali spolu s námi.

Hledáte stabilní zaměstnání, kde výsledky své práce uvidíte okamžitě a na ocenění nebudete muset čekat léta? Chcete pracovat v přátelském kolektivu, ve kterém dobrá rada a podpora nečekají nikdy dál než za rohem? Pojďte kalit s námi!

Nabídka zaměstnání, volná místa v kalírně

Co pro mě znamená pracovat
pro firmu PRIKNER?

Moc děkuji firmě PRIKNER za přijetí do kolektivu v dnešní nejisté době, kdy jsem nemohla sehnat práci, jsem za tuto příležitost moc vděčná. Pracuji pro firmu PRIKNER moc ráda, protože je tu milý kolektiv a vedení firmy.

Gábina v kalírně Prikner od roku 2023

Pracovat pro firmu PRIKNER pro mě znamená být zaměstnána v prostředí, které je přátelské a normální. Pracuji tu proto, že mě to baví a cítím se tu dobře.

Monika v kalírně Prikner od roku 2020

Práce ve firmě PRIKNER pro mě znamená jistotu trvalého pracovního poměru v místě bydliště a dobrý pocit, že jsem potřebný a užitečný pro společnost. Pro tuto firmu pracuji, protože se mi práce líbí a jako dlouholetý zaměstnanec stále věřím v lepší časy.

Milan v kalírně Prikner od roku 1995

Pro firmu PRIKNER pracuji dlouho, protože oceňuji férové jednání a jasně nastavená pravidla a jejich dodržování. Jsem zde spokojená.

Jitka v kalírně Prikner od roku 2017

právě obsazujeme:

jsme rodinná firma
s dobrou karmou

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?


Nechejte nám na sebe kontakt, řekněte nám něco o sobě a my se vám ozveme, jakmile vypíšeme tu pravou pro vás.

Váš životopis*

když se kalí horké novinky

Buďte v obraze. Nenechte si ujít žhavé informace a trendy z naší kalírny a oblasti tepelného zpracování kovů. Nechte nám na sebe e-mailovou adresu a jednou za tři měsíc se těšte na pořádně rozpálený newsletter z PRIKNER pera.