další sLUŽBY

od odborné konzultace
po svoz materiálu

Víme, že váš čas je drahý, a proto v kalírně PRIKNER nabízíme možnost využít jak jednotlivé procesy tepelného zpracování kovů, tak naše služby od A do Z.

Rádi s vámi prokonzultujeme váš projekt bez ohledu na jeho velikost a doporučíme řešení, které přinese ty nejlepší výsledky. Pomůžeme vám s přípravou zadávací dokumentace, poradíme s optimalizací procesů, váš materiál vyzvedneme a po zpracování dovezeme zpět k vám. Je nám jasné, že potřeby zákazníků se liší, a proto jsme vždy připraveni přizpůsobit naše služby vašim individuálním přáním a požadavkům.

Nejsme jen obyčejná kalírna, jsme váš partner při tepelném zpracování kovů, na kterého se můžete vždy spolehnout. 

odborná konzultace

Kalíme a o kalení také přemýšlíme. Žádný projekt pro nás není příliš malý nebo velký a rádi ho s vámi prokonzultujeme a poradíme s výběrem řešení, které vám přinese optimální výsledky. Jsme zde, abychom vám pomohli nejen s tepelným zpracováním kovů, ale také s laděním a optimalizací procesů, které s nimi souvisejí.

Naší prioritou je dobré porozumění potřebám a cílům našich zákazníků, jemuž vždy věnujeme dostatek času a prostoru. Díky tomu jsme pak na základě svých odborných znalostí a zkušeností schopni navrhnout ten nejlepší postup, mnohdy odlišný od řešení, které se jako ideální zdálo na začátku.

S důvěrou se na nás můžete obrátit bez ohledu na fázi, ve které se váš projekt nachází. Odborné poradenství nabízíme jak při přípravě, tak v průběhu a při vyhodnocování projektu, dlouholeté zkušenosti máme také s vědecko-výzkumnými projekty a odbornými granty.

svozová služba

Nechte starosti s přepravou materiálu pro tepelné zpracování na nás. Vaši zásilku vyzvedneme v dohodnutém termínu přímo u vás, u stálých vypracujeme svozový kalendář. Svozová služba je ideální pro zákazníky, kteří si chtějí ušetřit čas a starosti při přepravě materiálu od 50 kg až do 1,5 tuny (rádi převezeme ale i ty nejmenší zásilky).

Svozovou službu nabízíme pro oblast východních Čech a okolí včetně Semil, Hradce Králové a České Třebové.

SVĚTOVĚ UNIKÁTNÍ pec

V  KALÍRNĚ PRIKNER MÁME JEDNU Z NĚKOLIKA MÁLO PECÍ NA SVĚTĚ, VYBAVENOU NA KALENÍ PŘETLAKEM 25 BAR DUSÍKU. DÍKY NÍ JSME SCHOPNI TEPELNĚ ZPRACOVAT MNOHEM VÍCE DRUHŮ MATERIÁLU NEŽ JINÉ FIRMY V ČESKU I ZA HRANICEMI.

Proč je kalírna PRIKNER

ten nejlepší partner pro vás

Jsme lídry v oboru
od roku 1990

Už více než tři desetiletí tepelně zpracováváme kovy pro klienty napříč odvětvími. Každý nový projekt je pro nás výzva a příležitost opakovaně prokázat, že jsme špičky v oboru.

Inovujeme ve prospěch zákazníků
i životního prostředí

Neustále zdokonalujeme svoje postupy. S ČVUT Praha a Slovenskou technickou univerzitou Bratislava pracujeme na dlouhodobých výzkumných projektech v oblasti tepelného zpracování materiálů.

Přemýšlíme
o každém projektu

Naším cílem je doručit produkt nejvyšší možné kvality, a proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně a hledáme to nejlepší řešení pro každého klienta.

CEMENTUJEME
DO VELKÝCH HLOUBEK

Jako jediní v Česku ovládáme technologii podtlakové cementace do velkých hloubek. Jsme tak schopni dodat produkt s vynikající tvrdostí a výjimečnou odolností.

PROKAZUJEME SVOJI KVALIFIKACI
A VÝSLEDKY

Jsme držiteli certifikace TUV MANAGEMENT SERVICE podle normy ISO ISO 9001:2016 a prestižního ocenění Firma roku Královéhradeckého kraje 2016.

ODBORNĚ KONZULTUJEME
A RADÍME

Žádný projekt pro nás není příliš malý nebo velký. Rádi s vámi prokonzultujeme ten váš a poradíme s výběrem nejlepšího postupu.

Spojme se

Máte dotaz? Máme odpověď.

Ať už přesně víte, co potřebujete zakalit, nebo s námi chcete svůj projekt zatím jen prokonzultovat, neváhejte nás kontaktovat. Zavolejte nebo nám napište zprávu a my se vám nejpozději do 2 pracovních dní ozveme zpět.

Přesnější specifikace

když SE KALÍ horké novinky

Buďte v obraze. Nenechte si ujít žhavé informace a trendy z naší kalírny a oblasti tepelného zpracování kovů. Nechte nám na sebe e-mailovou adresu a jednou za tři měsíc se těšte na pořádně rozpálený newsletter z PRIKNER pera.