Kde nás najdete

GPS: Loc: 50°33′48.271"N, 16°20′4.15"E

Firma PRIKNER - tepelné zpracování kovů, s.r.o. sídlí v broumovském výběžku, v jednom z nejzapadlejších koutů Královéhradeckého kraje.

Broumov je dostupný z Náchoda po silnici II.třídy číslo 303 (35 km). Na tuto komunikaci také navazuje příjezd od Trutnova. Město projedete po hlavní silnici až na křižovatku se STOPkou, kde odbočíte vpravo do kopce, směr Martínkovice, Božanov. Potom stále ven z města směr Martínkovice. Asi 2 km za městem je po levé ruce letiště a vpravo od silnice naproti letištním budovám je firma PRIKNER.

Pro zákazníky ze severní Moravy a Slezska je výhodná cesta přes Polsko. V porovnání s cestou přes Čechy je to významně kratší, především časově, protože cesta je dobře udržovaná a značená. Jede se do Nisy a dále kolem Otmuchovských jezer do Klodzka. Odtud směr Nowa Ruda a na hraniční přechod Tlumaczow - Otovice. Z Otovic pokračujte na Broumov, kam ale nedojedete, odbočíte směr Martínkovice. Pojedete po místní spojovací komunikaci horší kvality, ale dobře průjezdné i v zimě, až do Martínkovic. Tam odbočíte vpravo, směr Broumov. Asi po 1 km přijedete k letišti, které budete mít po pravé ruce, firmu PRIKNER budete mít po levé ruce.